Loga UE

/ Lipcowe spotkanie z podwykonawcami inwestycji drogowych

Katowicki oddział GDDKiA zaprasza do udziału w cyklicznych spotkaniach z podwykonawcami, dostawcami i usługodawcami  działających w ramach inwestycji realizowanych w tym oddziale. Najbliższe spotkanie w ramach "Otwartych Drzwi" odbędzie się 1 lipca 2019 r., w godzinach od 8:00 do 10:00. Przedstawiciele Zamawiającego będą czekali na wszystkich zainteresowanych, w salce konferencyjnej nr 104, w siedzibie oddziału w Katowicach, przy ul. Myśliwskiej 5.

Kolejne spotkania będą miały miejsce zawsze w pierwszy poniedziałek miesiąca. Na stronach internetowych kontraktów znajdują się aktualne informacje o realizowanych kontraktach. Na każdej z nich zamieszczone zostało zestawienie zatwierdzonych podwykonawców. Informacje o realizowanych inwestycjach można znaleźć na stronach internetowych kontraktów.

Zapraszamy również do "Serwisu dla podwykonawców: znajdującego się na stronie internetowej GDDKiA. Zebrane są tam najważniejsze informacje, tworzące poradnik dla podmiotów współpracujących z generalnymi Wykonawcami.

Opublikowano: pon, 24/06/19

/ ZAMAWIAJĄCY
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach
www.gddkia.gov.pl
POLAQUA
/ WYKONAWCA
POLAQUA Sp. z o.o.
www.polaqua.pl
/ KONSULTANT
ZBM S.A.
www.zbm.com.pl
Trakt
/ PROJEKTANT
Trakt sp. z o.o. sp. k.
www.trakt.eu
Script logo